top of page
THE PLAYGROUND SYMBOL
THE PLAYGROUND SYMBOL

FAQ

Jak zjistíte zůstatek

svojí Playground karty?


V současnosti nelze zjistit zůstatek online, na prodejně Vám ale všechna stanoviště, která kartu prodávají či uplatňují, zjistí výši kreditů i e-ticketů. Obojí má neomezenou platnost, nemusíte se tedy bát, že vám kredity expirují.
 

 

Můžete zakoupit

poukazy na nákup?


Ano, na pokladnách můžete zakoupit Poukazy na nákup ve výši 500 a 1000Kč, jejich platnost je rok od zakoupení. Pokud koupíte jako dárek poukaz na nákup, obdarovaný se může sám rozhodnout, zda jej využije ke koupi zboží, či karty na atrakce.
 

 

Jak postupovat

v případě reklamace?


Pokud máte trable se zakoupeným produktem a přáli byste si ho reklamovat, obraťte se prosím na reklamace@theplayground.cz. Nezapomeňte do emailu přiložit popis závady a účtenku.
 

 

Máme bezbariérový přístup?


Ano, v Panské ulici je invalidní vchod, který vám obsluha na vyžádání ráda otevře. Většina atrakcí je ale bohužel pro vozíčkáře nepřístupná či bychom jejich využití doporučovali vždy nejprve individuálně konzultovat. Do prvního patra se dostanete proskleným výtahem v přední části obchodu.
 

 

Můžete do obchodu

s kočárkem?


Jistě, v jednom ze vchodů vždy naleznete rampičku pro umožnění vjezdu a celý obchod je přizpůsoben pohybu s kočárem. Do prvního patra se dostanete proskleným výtahem v přední části obchodu. Pro přístup k přebalovacímu pultu stačí oslovit kohokoliv z obsluhy Playground.
 

 

Můžete dovnitř

se psem?


Naše budova je pet friendly! Musíme ale respektovat potřeby ostatních zákazníků a proto je vstup umožněn pouze psům na vodítku a s košíkem – nebo v náručí páníčka. Děkujeme za respektování tohoto opatření. Do jednotlivých atrakcí je vstup umožněn pouze lidem.
 

 

Kde můžu parkovat?


Nejvíce doporučujeme dojet k nám městskou hromadnou dopravou, obchod je totiž v docházkové vzdálenosti (3min) od zastávek tramvaje Náměstí Republiky nebo Jindřišská a přímo do ulice Na Příkopě se dostanete metrem (stanice Můstek). Pokud přijedete až do centra autem, můžete využít placených parkovacích míst v ulicích Na Příkopě či Panská nebo podzemního parkoviště obchodního centra Palladium.
 

 

Máme toalety?


Naše toalety naleznete v prvním patře v zadní části obchodu a platí se mincemi nebo platební kartou. Než projdete turniketem, nezapomeňte si vzít Potvrzení o platbě, abyste mohli uplatnit slevu na nákup. Pro přístup k přebalovacímu pultu stačí oslovit kohokoliv z obsluhy Playground.
 

 

Máme šatnu?


Připravujeme pro vás uzamykatelné skříňky, zatím doporučujeme využít velkých nákupních tašek, které jsou k dispozici v celé prodejně. Pokud navštívíte některou z velkých atrakcí
(Papilonia Motýlí dům, virtuální realita DIVR nebo Mercuria Lasergame) můžete si věci odložit přímo na místě.
 

 

Dá se platit Eurem?


Ano, za nákupy zaplatíte Eury, ale pouze papírovými bankovkami (není možné přijmout mince) a vracíme pouze v českých korunách. Aktuální kurz naleznete na pokladnách.

 

 

Kolik času si vyhradit na návštěvu The Playground?

 

Průměrně u nás návštěvníci stráví 2 hodiny, může to být ale mnohem více s ohledem na atrakce, které se rozhodnete využít. Doporučujeme přijít hned dopoledne nebo v brzkých odpoledních hodinách, abyste měli dost času, případně vytvořit rezervaci na konkrétní čas hry lasergame či virtuální reality.

THE PLAYGROUND SYMBOL
THE PLAYGROUND SYMBOL
THE PLAYGROUND SYMBOL
bottom of page